X

قیمت انواع سردخانه لبنیات به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش

09128108745 کارشناس فروش خانم فدایی
سردخانه لبنیات

سرد خانه به منظور نگهداری از مواد غذایی به کار می رود در این نوع سرد خانه ها باید از اتاق های سرد مطابق با تولید و نوع مواد تهیه سرشیر، خامه، ماست وغیره در نظر گرفته می شود.

امین برودت
امین برودت

شیر و لبنیات از جمله مواد غذایی هستند که با نگهداری در سردخانه می توان ماندگاری آنها را افزایش داد. شیر و محصولات لبنی به طور معمول باید در عرض چند هفته مصرف شوند. اما با استفاده از سردخانه می توان عمر مواد غذایی مانند شیر، ماست و پنیر را تا چند ماه افزایش داد.چنان چه مواد غذایی با حجم زیاد در سردخانه نگهداری شود از سردخانه صنعتی استفاده می شود. شیر پایه اصلی همه لبنیات محسوب می‌شود که مراقبت و نگهداری از محصول از اهمیت فراوانی برخوردار است. میزان فاسد شدن و خرابی شیر بسیار زیاد است از این رو در مراقبت و نگهداری شیر باید دقت فروانی کرد. شیر و فرآورده های لبنی محصولاتی با ماندگاری کوتاه هستند که باید در سردخانه نگهداری شوند. به همین دلیل محصولات لبنی مانند شیر، پنیر و ماست باید در اسرع وقت پس از تولید سرد شوند.

دو عامل محافظت از لبنیات در سرد خانه

  1. نگهداری کردن از انواع لبنیات در بالای صفر درجه
  2.  نگهداری کردن از انواع لبنیات در زیر صفر درجه

نگهداری شیر پاستوریزه با شیر خام متفاوت است و اصولاً دمای شیرخام با استفاده از آب سرد کاهش پیدا می کند. دمای مناسب برای خامه دمای ۱۲-۸ درجه می باشد خامه پاستوریزه شده را میتوان برای یک هفته در دمای ۵ درجه نگهداری کرد. برای اینکه ماست حالت اسیدی پیدا نکند و کیفیت خود را از دست ندهد لازم است در دمای سرد نگهداری شود.

نقاط قوت سردخانه

در ساخت سردخانه لبنیاتی دمای ثابت و قابل تنظیم در تمام سردخانه برای حفظ محصول شما در سطح بهینه، و همچنین محافظت از محصولات در برابر باکتری های مضری که ممکن است بر کیفیت آن تأثیر بگذارد، تا حد امکان حفظ وپایداراست.فضای داخلی فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ما برای حفظ پاکیزگی در سردخانه شما برای هر گونه نشت یا شکستگی که ممکن است رخ دهد عالی است.

ما اتاق های سرد طراحی می کنیم که محصولات لبنی شما را در شرایط مطلوب نگه می دارد. شیر ما و سردخانه لبنیات باعث صرفه جویی در هزینه های سربار شما می شود. سیستم‌های اتاق سرد کندال انرژی کمتری مصرف می‌کنند و دمای مورد نیاز برای نگهداری شیر و محصولات لبنی شما را تولید می‌کنند.

  • در سیستم برودتی
  • کنترل هوشمند دما
  • دارای گارانتی

مشخصات سردخانه

  1. دربهای بازشو از طرفین
  2. برق تک فاز
  3. چرخدار
  4. مجهز به طبقه های درونی کاملاً استیل
  5. دو جداره که بین جداره ها عایق پشم شیشه قرار دارد

برای نگهداری شیر و فرآورده های لبنی در اتاق سرد، موارد زیر ضروری است:

1- اتاق را تمیز و ضد عفونی نگه دارید.

2- محصولات را در دمای مناسب نگهداری کنید.

3- محصولات را از منابع گرما و نور دور نگه دارید.

4- محصولات را در ظروف دربسته نگهداری کنید تا از آلودگی جلوگیری شود.

5- محصولات را به طور منظم بچرخانید تا اطمینان حاصل کنید که قبل از انقضا از آنها استفاده می شود.

با پیروی از این دستورالعمل ها، می توانید اطمینان حاصل کنید که شیر و فرآورده های لبنی شما به طور ایمن نگهداری می شوند و تا زمانی که ممکن است تازه می مانند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر مربوط به سردخانه لبنیات و احداث آنها می توانیم با گروه صنعتی امین برودت در ارتباط باشید. جهت سفارش با کارشناسان فروش امین‌ برودت در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید