X

قیمت انواع سردخانه ثابت و متحرک به همراه گارانتی خدمات پس از فروش

09128108745 کارشناس فروش خانم فدایی
سردخانه ثابت و متحرک

خدمات قابل ارائه شرکت امین برودت بود در ساخت سردخانه استفاده از تجهیزات با کیفیت و برندهای معتبر و رعایت نکات اصلی در ساخت و نصب سردخانه دارای گارانتی تجهیزات اصلی سردخانه می باشد.

امین برودت
امین برودت

به منظور حفظ نگهداری و کیفیت محصولات غذایی و آزمایشگاهی و جلوگیری از فاسد شدن محصولات از سردخانه استفاده می شود. از سردخانه های صنعتی برای نگهداری مواد غذایی و داروی معمولاً استفاده میشود. سردخانه صنعتی دارای ابعاد بزرگ می باشد و از تعدادی اتاقک هایی تشکیل شده است که سرمای هر اتاق متناسب با مواد غذایی تنظیم می‌شود. سردخانه مجموعه از دستگاه های تولید برودت است که پس از ایجاد سرما آن را به داخل فضای عایقی هدایت و دما آنجا را تا حد مورد نیاز کاهش می دهد. 

سردخانه متحرک

انواع سردخانه

  • متحرک

  • ثابت

سردخانه متحرک

  سردخانه ها همان گونه که از اسمش مشخص است قابل حمل می باشد و می تواند در صورت نیاز به جابجایی آن را به راحتی جابه جا کرد در سردخانه متحرک یا کانکسی از کانتر سازه فلزی به جای دیواری های اتاق استفاده می شود. 

سردخانه کانکسی متحرک

سردخانه ثابت

سردخانه های ثابت در کارخانه های تولید و بسته بندی فرآورده های گوشتی، فروشگاه ها و مراکز پخش مواد غذایی، میوه و سبزیجات کشتارگاه و انبار دارو و بانک های خون کاربرد دارد. بدنه این نوع سردخانه از ساندویچ پنل با عایق بندی پلی اورتان به ضخامت ۷ تا ۱۵ سانتیمتر اجرا شده و درب های آن ها از دو نوع لولایی و کشویی استفاده می شود.

سردخانه ثابت

طراحی و انتخاب سردخانه به چه عواملی بستگی دارد؟

  • شرایط آب و هوایی
  • محل قرارگیری
  • نوع سردخانه( بالای صفر و زیر صفر)
  • مدل سردخانه
  • نوع و حجم محصول

سردخانه متحرک کانکسی

قیمت سردخانه به چه عواملی بستگی دارد؟

-ابعاد

-برند اواپراتور و کمپرسور

-ساندویچ پنل

-تابلو برق

-شیرآلات

-تجهیزات کنترلی

-کیفیت و نصب

سردخانه ثابت امین برودتامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید