X

قیمت انواع سردخانه بستنی (سردخانه دو مرحله ای )

09128894239 کارشناس فروش خانم ستاریان
سردخانه بستنی

همان طور که از نام این وسیله مشخص است از آن برای نگهداری بستنی استفاده می‌شود. بستنی را می‌توان یکی از مناسب‌ترین خوراکی‌های فصول گرم سال به ویژه تابستان در نظر گرفت. برای نگهداری این محصول در شکل و کیفیت اصلی نیاز به تجهیزاتی داریم که دمای مورد نیاز بستنی را بتواند تولید نماید.

امین برودت
امین برودت

سردخانه بستنی

سردخانه تریلی امین برودت

سردخانه بستنی برای نگهداری انواع بستنی استفاده می شود. بستنی معمولاً در دمای پایین از ۱۸- درجه سانتیگراد نگهداری می شود در غیر این صورت کیفیت بستنی پایین می اید. سردخانه ها مخصوص نگهداری بستنی می باشد و نام دیگر آن آیس بانک است. سردخانه صنعتی بستنی زمانی که مقدار زیادی بستنی در خود جای می دهند اول باید ابعاد بزرگی داشته باشند و دوم اینکه کمپرسور مورد استفاده در این دستگاه باید دو مرحله‌ای باشد. برای نگهداری بستنی به تجهیزات نیاز داریم که توانایی تولید دمای ۱۵- تا ۳۶- درجه سانتیگراد را داشته باشد و همچنین این دما بر نوع بستنی که می‌خواهیم در این دستگاه نگهداری کنیم با هم فرق دارند. سردخانه بستنی به دو نوع سردخانه ثابت و سردخانه متحرک تقسیم‌بندی می‌شود. 

انواع سردخانه برای نگهداری بستنی

سردخانه دو مرحله ای

  • سردخانه ثابت: مخصوص انبارهای نگهداری کارخانه ها هستند که بستنی زمانی که تولید می‌شود در آنجا نگهداری می کند و به فروشگاه ها ارسال می شود.
  • سردخانه متحرک: برای اینکه بخواهیم بستنی ها را از کارخانه تا فروشگاه یا مغازه ها پخش کنیم باید بستنی ها در جای خنک نگهداری شود بدین ترتیب از سرد خانه متحرک استفاده می شود تا دمای مورد نیازبستنی حفظ شود که این سردخانه ها بر روی انواع وسیله های نقلیه نصب می‌شود.

سردخانه بستنی دومرحله ای

سردخانه متحرک کانکسی

یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز برای ذخیره و نگهداری انرژی سرمایی در ساعت اوج مصرف آیس بانک ها هستند که شما به وسیله این تجهیزات می توانید به راحتی در ساعت پیک مصرف ذخیره یخ مورد نیاز خود را داشته باشد. سردخانه ها در سه نوع کانکسی سوله ای ، اتاقکی ساخته میشود. سرخانه های کانکسی به صورت آماده هستند و امکان جابجایی راحت آنها وجود دارد اما موارد اتاقکی امکان جابجایی ندارد. در ساخت سردخانه بستنی از کمپرسور هرمتیک و سمی هرمتیک استفاده می‌شود که از برندهای متغیر بیتزر هستند.     امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید